Produkty

KONTAKT Z NAMI

 

Centrum Wentylacji i Klimatyzacji
MK-WENT SP. Z O.O. SP. K.

ul. Trakt Lubelski 195, 04-667 Warszawa

tel. (22) 610 24 47, fax. (22) 610 51 44

E-mail: mkwent@mkwent.com.pl

 

 

DZIAŁ HANDLOWO-TECHNICZNY I ZAPYTANIA OFERTOWE:
                            handlowy@mkwent.com.pl
 

                             tel: (22) 610 24 47, wew. 103 - p. Michał Bożek

DZIAŁ MARKETINGU: 
                             marketing@mkwent.com.pl   

                             tel: (22) 610 24 47, wew. 105 -  p. Piotr Kobosko

SKLEP INTERNETOWY, OBSŁUGA ZAMÓWIEŃ: 
                             sklep@mkwent.com.pl 

                             www.wentylatory.istore.pl
                             tel: (22) 610 24 47, wew. 101 - p. Agnieszka Guziak

                             tel: (22) 610 24 47, wew. 102 - 
                                                                                  

DZIAŁ IT I POMIARY WENTYLACYJNE:

                             wentylatory@mkwent.com.pl  
                             www.pomiary-wentylacyjne.pl

                             tel: (22) 610 24 47, wew. 106 

                             tel: 509 564 904 - p. Krystian MaciejcaNasze Laboratorium Badań Środowiskowych wykonuje prace pomiarowe wymagane przez Sanepid i Nadzór Budowlany, przy odbiorze i eksploatacji obiektów gastronomicznych, hoteli, obiektów szkoleniowych, aptek, gabinetów lekarskich, weterynaryjnych, stomatologicznych i wiele innych.

Każdy lokal odbierany przez nadzór sanitarny powinien spełniać wymagania określone w przepisach prawa. Poza wymaganiami architektonicznymi są to także wymagania dotyczące:

  • WENTYLACJI. Lokal musi być wyposażony we właściwą wentylację (na ogół mechaniczną), dzięki której w pomieszczeniu będzie obecne odpowiednio czyste powietrze oraz zminimalizowane zostaną konkretne zagrożenia (w zależności od branży mogą to być zagrożenia związane np. z zatruciem toksycznymi gazami/drobnoustrojami, wybuchem, czy uduszeniem).
  • OŚWIETLENIA. Lokal musi posiadać oświetlenie światłem elektrycznym o odpowiednim natężeniu w celu ochrony użytkowników przed ryzykiem uszkodzenia wzroku podczas wykonywania swoich obowiązków i zwiększenia precyzji ich wykonywania, a w razie niebezpieczeństwa umożliwienia szybkiej i bezpiecznej ewakuacji.
  • HAŁASU. Przepisy określają dopuszczalny poziom hałasu, jaki może występować w konkretnych lokalach. Praca urządzeń nie może prowadzić do pogorszenia słuchu pracowników przebywających w pomieszczeniu ani charakteryzować się uciążliwością dla innych osób znajdujących się w pobliżu danego lokalu.
  • INSTALACJI ELEKTRYCZNEJ. Odpowiednia instalacja elektryczna musi być bezpieczna, aby w wyniku jej eksploatacji, nie nastąpił pożar lub porażenie elektryczne.

Potwierdzeniem wykonania odpowiedniej adaptacji lokalu są badania i pomiary.

W naszej ofercie znajdują się wszystkie badania i pomiary niezbędne do potwierdzenia zdatności pomieszczeń i lokali do użytku. Zapraszamy do wybrania odpowiedniej pozycji z menu lub do kontaktu z naszym pracownikiem, który odpowie na wszystkie pytania.

Zapraszamy do kontaktu (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. tel. 509 564 904) oraz do współpracy.

Witamy na stronie

Centrum Wentylacji i Klimatyzacji MK-WENT

Zajmujemy się doborem, sprzedażą oraz dostawą wszelkich urządzeń i akcesoriów dla wentylacji, klimatyzacji i ogrzewania. Oferujemy zarówno sprzęt odpowiadający na potrzeby gospodarstw domowych, jak i zaawansowane rozwiązania dla przemysłu czy gastronomii.

Więcej…

Wentylacja

wentylacja

Budujesz dom? Prowadzisz zakład produkcyjny? Masz punkt gastronomiczny? A może warsztat samochodowy? Każda działalność potrzebuje specyficznej, odpowiednio dobranej wentylacji.

więcej...

Termowizja

termowizja

Wykonujemy badania termowizyjne budynków, instalacji i urządzeń elektrycznych, maszyn i urządzeń technologicznych, rurociągów, zbiorników, wentylatorów. Posiadamy najwyższej jakości kamery termowizyjne firmy FLIR. Posiadamy uprawnienia międzynarodowe: Certyfikat ITC.

Więcej…

Pomiary

pomiary

Nasze Laboratorium Badań Środowiskowych wykonuje prace pomiarowe wymagane przez Sanepid i Nadzór Budowlany, przy odbiorze i eksploatacji obiektów gastronomicznych, hoteli, obiektów szkoleniowych, aptek, gabinetów lekarskich, weterynaryjnych, stomatologicznych i wiele innych.

Więcej…